BALIKTAŞI CİTY HOTEL

Hakkımızda

Balıktaşı City Hotel & Spa

Profosyonel ve güleryüzlü kadrosuyla konuklarımızın büyük bir aile oluşturduğu otelimizde, bu anlayışla, konforlu olduğu kadar huzurlu ve mutlu zaman geçirmeniz için her detay düşünüldü.

Balıktaşı City Hotel, Ordu-Giresun havaalanına 16 km mesafededir. Otelimiz şehir merkezine uzaklığı 1 km olup, şehrin birçok cazibe merkezine dakikalar içerisinde ulaşmanız için idealdir.

Balıktaşı City Hotel 4 yıldızlı, 120 yatak kapasiteli bir şehir(business) otelidir. 5’i suit, 55 Standart Odası ile toplam 60 odamızda air-conditioner, mini bar, uydu yayını, direkt telefon hattı,kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar dedektörü, çamaşır-kuru temizleme, 24 saat oda servisi ile rahatınız ve konforunuz için tüm detaylar mevcuttur.

80 kişi kapasiteli toplantı salonumuzda ses ve ışık sistemi,air conditioner, overhead projector ,projector ekranı, white board, barkovizyon,mikrofon,video ve dvd oynatıcı, televizyon faks ve diğer toplantı olanakları sunulmaktadır.

Modern restoran konsepti içinde, güleryüzlü hizmet anlayışıyla, dostarınızı ağırlayabileceğiniz, iş yemeklerinizi organize edebileceğiniz size özel Türk mutfak kültürüne ait yerel lezzetlerin yanı sıra, uluslararası mutfak lezzetlerini de tadabileceğiniz biri teras katımızda 160 kişilik, diğeri 80 kişilik 2 adet restaurantımız bulunmaktadır.

Müstesna Kebap, hem gözünüze hem damağınıza göre bir yer! Günün her saati keyifli bir yemek için şehrin bir araya gelme noktası incelemek için burayı tıklayınız.

Özel Tasarlanmış Türk Hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Masaj Odası, Fitness Salonu ve Aktivite Odası(Fizyoterapist eşliğinde aletli pilates dersi vb.) ile haftanın tüm günü misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKA'MIZI İNCELEDİNİZ Mİ?

Covid-19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında istenen koşulları yerine getirdiğimiz için “ Güvenli Turizm Sertifikası “nı almaya hak kazandık.
Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Aylık Misafirlerimiz
Yıllık Misafirlerimiz
Çalışma Ekibimiz
Mutlu Müşterilerimiz

Bize Ulaşmak İstermisiniz

Bize Ulaşmak İçin

Hemen Tıklayın!